Meist

Meist

2020. aasta kevadel nägime PAZ-busside müügikuulutust ja ARMUSIME pakutusse totaalselt. Nüüd on need erilised ja värvikad bussid justkui meie pereliikmed. Toimetamist nendega on palju. Alustasime pop-up-kohvikutega ning alates 2022. aasta suvest on ühes bussis ka võimalus elamusööbimiseks.

Meie loodav elamuste keskkond ei saa kahjuks või õnneks aga kunagi valmis, täiuslikuks, sest…

“Kus on täiuslikkus, seal puudub lugu, mida rääkida” / Ben Okri

Nii tahame käia seda teed koos teiega, armsad fännid. Tahame jagada märgade sokkide pilte peale 16-tunnist busside ümber möllamist. Tahame jagada seda, kui jõuluüritusel unustame välja panna suure vaevaga loodud kuuseinstallatsiooni, sest “ah sa mait, kiireks läks”.  (Selleks kõigeks jälgi @puhkusebussi Instagrami kontot!) Me ei ole kuivad teenusepakkujad ega tüütud ärihaid, vaid lihtsalt õhinapõhised entusiastid.

Elamuste pakkumisel:

  • proovime olla võimalikult keskkonnasõbralikud, aga ei aja pilli lõhki;
  • hindame taaskasutust ja säilitame, mida säilitada annab;
  • eelistame eestimaist toodangut, aga vahel naudime ka eksootikat;
  • propageerime kainet elustiili;
  • armastame loovust ja hulle mõtteid;
  • aitame põnevalt PUHATA.
Kohvikubuss Getter ja Meelis
Katrin Lalli maal bussis
Puhkusebussi buss 1
Puhkusebuss kohvikubuss
Puhkusebuss Külli Allikvee keraamiks

KOHVIKUBUSS

See buss on olnud kohvikupäevade süda ja seetõttu saanud endale kohvikubussi nimetuse. Ürituste raames pakume siin tavaliselt kohvi ja muid põnevaid maitseid. Korraga mahub kohvitama-koogitama maksimaalselt 10 sõbralikku inimest. Hea ja parema mahutame keraamik Külli Allikvee tehtud nõudesse.

MAJUTUSBUSS

Majutusbussi kutsusime majutusbussiks juba siis kui selles majutust veel polnud. Seni kuni selle bussi kordategemise ette võtsime, toetas see kohvikupäevadel kohvikubussi ehk pakkus kohvitajatele lisaväärtust. Korra on selles bussis olnud keraamikakoda, korra minispaa ja korra jõulukingituste pood. Nüüd saab bussi lõpuks ööbima jääda.

Keraamikabuss
Elamused PAZ-bussides